Митні брокерські послуги

Митно - Брокерські послуги є однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії.

Україна – країна, що межує з 7 державами, і активно використовує міжнародні вантажоперевезення і торгівлю як невід’ємний фактор росту економічного потенціалу.

Беручи до уваги нестабільність законодавчої бази, її постійні правки в сфері міжнародних вантажоперевезень і товарообігу, доцільно замовити послуги митного брокера, який підготує всю необхідну документацію для здійснення міжнародної вантажоперевезення.

Висловлюючись більш конкретно митний брокер – це фахівець-посередник, який бере на себе обов’язки оформлення документації для митного очищення товару за гроші замовника, але проводить всі операції від свого імені.


Митно-брокерські послуги через нашу компанію включають e себе:

 1. Акредитування підприємства на кордоні
 2. Оформлення товару під ключ
 3. Допомога в отриманні дозвільних документів
 4. Електронна декларація вантажу
 5. Доставка вантажу

Україна – це торгова розв’язка між Європою і Азією, яка є сполучною ланкою між ними. Величезна кількість вантажів і товарів, що перевозяться різними видами транспорту і тому використання митно-брокерських послуг що здійснюються у вигляді контракту, для більш великих підприємств і виробництв, або ж у вигляді простої консультація або одноразової послуги брокера для більш дрібного бізнесу, набирає обертів.

Користуючись митно-брокерськими послугами компанії «RONA», ви не втрачаєте найголовніше, що є в нашому житті – час. А в добавок до цього наші фахівці заощадять Ваш бюджет вирішать будь-яку проблему, що виникла на митниці, підготують супровід вантажу, оформлять його страховку, що виключить навіть найменші втрати і витрати під час проходження митниці.

Компанія «RONA» здійснює міжнародне перевезення негабаритного вантажу, контейнерного вантажу, харчові перевезення, перевезення наливних і сипучих вантажів, а також збірних вантажів з 2014 року.

 


Беручи до уваги досвід і величезна кількість угод, проведених нашими фахівцями ми надаємо послуги з:

 1. Декларування товарів, що ввозяться (імпорт) і вивозяться (експорт).
 2. Надаємо послуги митного складського зберігання
 3. Електронне декларування вантажу
 4. Здійснення послуг акредитації та послуг переакредитація товару
 5. Оформлення митного свідоцтва про опечатування транспорту
 6. Повне проведення операцій з переміщення вантажу (транзит)
 7. Проведення комплексу заходів для сертифікування вантажу (допомога по сертифікації).

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ

Запитайте нас!