Міжнародне перевезення збірних вантажів

Здійснюємо перевезення збірних вантажів

Бувають такі випадки, що Вашому клієнту необхідно відправити товар, але він занадто малий для оренди цілого кузова автотранспорту, але для перевезення поштою він занадто габаритний. В цьому випадку логістична компанія «Rona» пропонує використовувати послугу збірного вантажу.


Під збірними вантажоперевезеннями ми розуміємо, в першу чергу, можливість доставки малого вантажу, що транспортується в одному напрямку. Збірні вантажі – однорідні речі, скомпоновані для загального вантажоперевезення, клієнтів компанії-перевізника.

 

услуги склада цена

СХЕМА ДОСТАВКИ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ

Існує система збірного вантажоперевезення як всередині країни, так і за кордоном. Система доставки одна і та ж, як в межах, так і за, єдина відмінність – це проходження процедури митного очищення.

Прибуття на склад

У компанію, що перевозить збірні вантажі, звертається відправник або ж одержувач, передає вантаж або ж документи, що дозволяють співробітникам забрати товар у відправника, а потім транспортують на найближчий консолідаційний склад компанії-перевізника. Вантаж проходить маркування і при необхідності систему упаковки.

Збір і компоновка вантажу

На складі вантаж сортують по напрямку, якому він повинен бути відправлений; типу вантажу, а саме з огляду на його крихкість, небеці вантажу, фізичного стану вантажу (рідкий, твердий, газ) і за габаритами. За правилами перевезення в один контейнер вантажать однотипний товар, який перевозиться по одному напрямку. Час, який він буде на складі, залежить від швидкості наповнення контейнера.

Підготовка документів

Логістична компанія «RONA» підготує всю документацію, необхідну для здійснення збірного вантажоперевезення. Митні документи оформляються на складі при упаковці або завантаження вантажу. Після підготовки всіх документів і упаковки вантажу контейнер опечатують і відправляють в точку прибуття найбільш вигідним транспортом (залізничним, автомобільним, морським).

Розмитнення товару

При перетині вантажу кордону іншої держави, необхідно провести митне очищення товару, заповнивши всі документи і сплативши мита і збори.

Доставка на склад в пункті призначення, Доставка в руки

Пунктом призначення збірного вантажу є контрольний склад, зазначений в маршрутному (шляховому) листі. Відбувається відкриття, і розвантаження контейнера де знаходиться Ваш вантаж. Якщо необхідно, його розпаковують. Потім його розвозять за адресами, вказаними одержувачами. Можлива доставка у руки одержувача, але найчастіше його відправляють на найближчий склад, з якого одержувач власноруч забирає свою посилку.


Переваги збірних вантажів:

  • відносно низька вартість
  • висока швидкість доставки після відправки зі складу.

Недоліки перевезення збірних вантажів:

  • За часту не підходить для товарів з обмеженим строком зберігання
  • Залежність вартості доставки від розміру вантажу. Недоцільно замовляти збірну доставку якщо Ваш вантаж займе 70-90% загального обсягу контейнера.
  • Деякі види вантажів, наприклад, вибухонебезпечні або отруйні, можуть довго чекати заповнення контейнера, ви можете втратити багато часу, перш ніж Ваш вантаж відправлять зі складу.
  • Про оформлення документів, потрібних для перевезення, потрібно подбати заздалегідь, інакше вантаж можуть не прийняти на склад відправки.

 

Компанія «RONA» має великий досвід у перевезенні та оформленні збірних вантажів, і подбає про Ваш збірний вантаж, вибравши найбільш оптимальний і вигідний склад, маршрут і вид транспорту.

Наші спеціалісти подбають про документальне оформлення вантажу!

З «RONA» завжди безпечніше, вигідніше і швидше!

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ

Запитайте нас!