Історія розвитку компанії RONA

Rona дарує українським компаніям впевненість у поставках з 2014 року. Ми впевнено крокуємо в сторону лідерства займаючи все більш високі ніші в сфері міжнародних вантажоперевезень і перевезень на території України. За час своєї роботи ми зробили більш ніж 1000 успішних угод, зарекомендувавши себе як молода, амбітна компанія, яка візьметься до виконання будь-якого завдання незалежно від його рівня складності.

Rona скорочує витрати клієнтів за рахунок оптимізації вантажопотоків, розробки розумних схем транспортувань і грамотного юридичного супроводу.

Ми створюємо ефективні моделі трансферів і виключаємо матеріальні і тимчасові витрати замовників. Завдяки цьому, в перший же рік роботи ми удостоїлися довіри великих українських і зарубіжних компаній.

Директор компанії Rona Олександр Шишлаков: “Наша команда надає повний комплекс послуг транспортної логістики. Транспортні завдання Вашого бізнесу – наша турбота і Ваш комфорт. Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта і формуємо ціни виходячи з Ваших побажань “.

Наша команда надає повний комплекс послуг транспортної логістики. Транспортні завдання Вашого бізнесу – наша турбота і Ваш комфорт. Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта і формуємо ціни виходячи з Ваших побажань

Олександр Шишлаков

Директор компанії Rona
2014

Заснування компанії. 120 перших успішних угод в Україні

2015

Розширення менеджерського складу. Модернізація автопарку. 268 успішних угод.

2016

Відкриття департаменту міжнародних вантажних перевезень. 466 закритих угод, 89 з яких - зарубіжні.

2017

311 угод по Україні і 290 міжнародних

Запитайте нас!