міжнародні вантажоперевезення

Міжнародні перевезення вантажів – з надійним партнером

У процесі діяльності будь-якої компанії, що займається товарообігом в різних масштабах, важливу роль відіграє логістика і зручність транспортування продукції, що виготовляється. Незалежно від того, який вантаж і в якому обсязі необхідно перевезти з однієї точки в іншу, довірити цю задачу можна виключно надійної та перевіреної компанії. Лише в такому випадку ви будете повністю впевнені, що вся продукція залишиться в цілості й схоронності, буде доставлена чітко в строк і не пошкодиться.

Окремої уваги і підвищеної відповідальності вимагає організація транспортування товарів в інші країни світу. Міжнародні вантажоперевезення – це набагато більш складний і комплексний процес, до якого потрібен професійний підхід. Саме тому в даному випадку до підбору логістичною компанією необхідно підійти з максимальною уважністю.

Співпраця з досвідченою і перевіреної транспортною компанією – це незамінне рішення для бізнесу, не приемлющего кордону, а також важлива частина цілісної торговельної діяльності. Якщо ви якраз знаходитеся в пошуку надійного партнера, то вам на допомогу прийде експедиційна компанія «RONA», що здійснює міжнародні перевезення вантажів і надає послуги виключно високого рівня.

международные перевозки груза
международные грузоперевозки
международные грузовые перевозки

Використовуваний транспорт при міжнародних вантажоперевезеннях

В залежності від того, який вид вантажу необхідно перевезти, а також від країни, в якій знаходиться потрібний пункт призначення, залежить вид транспорту, який при цьому буде використовуватися. Ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант із запропонованих, орієнтуючись на конкретну ситуацію і ваші особисті переваги. Отже, міжнародні перевезення вантажу можуть здійснюватися такими способами:

 • При транспортування товарів по території країн СНД і Європи найчастіше використовують міжнародні автомобільні перевезення. Такий варіант є найбільш економним, а також підходить для зручного забезпечення логістики на невеликі відстані. Крім того, міжнародні автоперевезення мають і ще одна перевага – можливість доставити вантаж в невеликий населений пункт без потреби змінювати транспортний засіб. Також автомобілем можна вільно під’їхати до будь-якого потрібного будівлі – наприклад, складу, де в подальшому буде зберігатися доставлений товар. За рахунок цього міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваними і популярними.
 • Контейнерні чи морські міжнародні перевезення вантажів – це більш дорогий варіант, але без нього не обійтися при необхідності доставити продукцію в азіатські країни, а також Африку і Америку. Також такий варіант міжнародних вантажоперевезень в Україні застосовується в тому випадку, якщо транспортуються особливо габаритні вироби, або загальний питома вага товару дуже великий. Але варто відзначити і той факт, що такі міжнародні вантажні перевезення досить повільні, тому не підійдуть для експрес-доставки.

В цілому, вибір відповідного виду транспорту вимагає виключно індивідуального підходу, що забезпечують досвідчені співробітники компанії «RONA». Незалежно від того, який з варіантів ви виберете, ви можете бути повністю впевнені, що міжнародні перевезення в Україні будуть виконані у відповідності з усіма високими стандартами якості.

Види послуг з міжнародних вантажних перевезень

Звертаючись за допомогою в експедиційну компанію «RONA» в Києві, ви зможете підібрати для себе найбільш відповідну послугу серед усіх запропонованих:

 • Негабаритні міжнародні перевезення вантажів – як правило, це транспортування промислового обладнання, великогабаритної сільськогосподарської техніки, а також різного будівельного обладнання. Такий вид транспортування досить складний і вимагає виключно професійного підходу. В цьому випадку вкрай важливо чітко слідувати правилам перевезення даного типу вантажів, зазначених у законодавстві. Перед тим як здійснити негабаритні міжнародні вантажні перевезення, потрібно підготувати певний пакет документів і одержати дозвіл на їх здійснення.
 • Перевезення збірних вантажів – це відмінна можливість доставити невеликий вантаж, розміри якого не вистачає для заповнення всього транспорту. В даному випадку збирається кілька окремих речей, які транспортуються в одному напрямку. Такі міжнародні вантажоперевезення здійснюються за звичною схемою, відрізняються вони лише особливою процедурою митного очищення. Якщо вам необхідно доставити невелику кількість продукції будь-якого клієнта, то це – ідеальний варіант для втілення задуму в реальність.
 • Перевезення небезпечних вантажів, до яких належать різні хімічні речовини, органічні, їдкі і корозійні речовини. Для її здійснення необхідно отримання спеціального дозволу, а також оформлення страховки щоб уникнути виникнення непередбачених ситуацій.

Довіряючи перевезення будь-якого з вищезазначених видів вантажів, ви можете бути впевнені в максимальної безпеки і швидкої швидкості доставки продукції, а також відповідно до чинного вітчизняного та міжнародного законодавства.

Переваги вантажоперевезень компанії «RONA»

Так як міжнародна транспортування різних типів вантажів вимагає максимальної відповідальності та подолання деяких труднощів, то її здійсненням повинна займатися компанія з достатнім досвідом, надійна і перевірена. Звертаючись за допомогою в компанію «RONA», ви зможете відчути цілий ряд переваг, якими вона володіє:

 • сервіс виключно високого рівня;
 • відповідність всім необхідним стандартам якості;
 • різноманітність видів транспорту, серед яких ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант;
 • професійні висококваліфіковані водії з великим досвідом роботи;
 • успішне виконання понад 1000 вантажоперевезень в різних країнах світу;
 • значна база найбільших партнерів у різних напрямках.

Крім того, транспортна компанія з багаторічним досвідом роботи здійснює міжнародні вантажоперевезення, ціна на які доступна для всіх бажаючих.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!