Морські перевезення вантажів

Про морські перевезення які надає компанія РОНА

Однією з популярних логістичних послуг можна назвати контейнерні перевезення або ж перевезення морем. Незважаючи на затребуваність цей вид вантажоперевезень по праву вважається одним з найбільш складних через свою логістичну специфіку. Компанія «Rona» із задоволенням і легкістю вирішить всі завдання Ваших морських вантажоперевезень, незалежно від відстані, континенту, країни, виду вантажу. Фахівці компанії «Рона» із задоволенням проконсультують і допоможуть перевезти Ваш вантаж морем.

ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МОРЕМ ЛОГІСТИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ

Що потрібно врахувати в першу чергу вибираючи доставку морського вантажоперевезення – це, перш за все, міжнародний вид перевезень, який вимагає певного переліку документів.

Сам процес займає кілька етапів:

 1. ваш вантаж упаковують в контейнер.
 2. його опечатують і формують пакет необхідних митних і транспортних документів.
 3. доставка контейнера в порт залізничним транспортом або контейнеровозом.
 4. завантаження контейнера на судно.
 5. прибуття Вашого вантажу в порт слідування, зрив пломби контейнера під опис.
 6. доставка вантажу на склад зазначеного одержувачем.

Такий же принцип використовується і при контейнерному перевезенні негабаритних вантажів.

Чому ми рекомендуємо наші експедиторські послуги під час перевезення морем?

Кожен етап здійснення перевезення повинен контролюватися, а ми, в свою чергу, гарантуємо його бездоганне виконання під час усього шляху морського перевезення, збереження вантажу, страховку і доставку в терміни.

Плюси і мінуси МОРСЬКИХ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

З позитивного:

 1. Безпека Вашого вантажу. Аварії під час перевезення морем трапляються рідше ніж при автомобільному, залізничному і авіа перевезенні, та й морська хитавиця не сильно зіпсує вантаж, на відміну від непередбачених ситуацій при автомобільному транспортуванні (наприклад стану асфальту при автоперевезенні).
 2. Вартість. При повній завантаженості контейнерами судна (від 1000 до 2 тис. контейнерів) різними відправниками, помітно зменшується загальна вартість морського перевезення як в Україні, так і за кордон.
 3. Терміни. На море відсутня погана дорога, всі торгові маршрути давно прокладені і відомі, а ризик аварії зовсім мінімальний. Єдина затримка може статися при незначній поломці або невеликому штормі.
 4. Відстань маршруту. Торгівля морем вважалася дуже прибутковою справою і в стародавні часи. Зараз же будь-яке велике підприємство-виробник, яке веде ЗЕД має налагоджений торговий маршрут у будь-яку точку світу.
 5. Будь-який вид вантажу. Іноді логістичний проект може бути здійснимо тільки завдяки морському вантажоперевезенню.
 6. Зв’язок з іншими видами транспорту (авіа, залізничний, сухопутний).

Тепер про недоліки:

 1. Для того щоб Ваш вантаж був доставлений потрібно мінімум два рази змінити транспорт.
 2. Терміни можуть бути збільшені з поправкою на форс-мажори (погодні умови, серйозна поломка, зменшення швидкості за рахунок повного вантаження корабля).

Таким чином можна зробити висновок що контейнерні перевезення є універсальними, забезпечуючи замовнику в першу чергу безпеку і можливість відправити вантаж в будь-яку точку світу. Фахівці «Рона» допоможуть Вам розрахувати оптимальний маршрут і терміни, зібрати необхідний пакет документів і зменшити витрати запропонувавши найбільш рентабельний варіант морського перевезення.

Ви можете:       ЗАДАТИ ПИТАННЯ          чи            ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ

Запитайте нас!