Негабаритні перевезення

Негабаритні вантажоперевезення по Україні.

Однією з пріоритетних напрямків вантажоперевезень компанії «Rona» є негабаритні вантажоперевезення по Україні. Висококваліфікований персонал допоможе зробити перевезення негабариту максимально безпечно, швидко і без непередбачених витрат.

Фахівці «Rona» підготують всю необхідну документацію для негабаритної перевезення, оформивши всі дозволи в службі ДАІ, також ми виробляємо узгодження з органами митної служби та інших відомств.

Так само ми надаємо супровід негабаритного вантажу по території України та інших країн. Під час навантаження і фіксації негабариту компанія «Рона» враховує Ваші побажання, підтримує комунікацію на всьому шляху прямування, до безпечної доставки Вашого вантажу в пункт призначення.

Наш персонал має великий досвід і кваліфікацію в перевезенні негабариту. Ми розуміємо всю складність і підвищену небезпеку при транспортуванні і навантаженні такого типу вантажу. Тому за бажанням замовника ми проводимо страхування негабаритного вантажу.

Здійснюючи негабаритні вантажоперевезення, компанія «Рона» дотримується головні принципи:
  1. Безпека на дорозі – повний зовнішній огляд, повна технічна справність транспорту здійснюючого перевезення негабариту, виключення негативного впливу вантажу на автомобіль-перевізник, при необхідності наявність машини супроводу.
  2. Оптимальний маршрут транспортування негабариту.
  3. Страхування.
  4. Мінімізація матеріальних витрат.
  5. Комунікація з замовником.

Компанія «Рона» доставить Ваш негабаритний вантаж в будь-яку з 24 областей України, безпечно, вигідно і в терміни.

Перевезення негабаритних вантажів компанією Рона рух вперед!

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ НА НЕГАБАРИТНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Запитайте нас!