Негабаритні міжнародні перевезення

Негабаритні перевезення які здійснює експедиційна компанія RONA.


В першу чергу ми повинні ввести поняття, що таке негабаритний вантаж – це вантаж параметри якого значно перевищують розміри, встановлені правилами транспортування, регульовані на законодавчому рівні. Найчастіше негабаритний вантаж транспортується любо залізничними або автомобільними складами.

Процес здійснення негабаритних перевезень

Негабаритні перевезення – складне і не просте завдання. Перш ніж взятися за неї, фахівці-логісти та замовник погоджують необхідний пакет документів: узгодження маршруту, специфікація вантажу і його розмір, вид транспорту який перевозить вантаж, кріплення вантажу, оформлення митної декларації тощо.

Після всіх узгоджень логістична компанія звертається до відповідного відділення ДАІ і отримує дозвіл на перевезення негабариту. Такий дозвіл може видаватися на одноразове перевезення або ж на кілька однакових перевезень.

Дозвіл на перевезення негабаритного вантажу є строковим і по закінченню терміну дії його необхідно оформити та отримати новий дозвіл, що діє на певний період.

Ще одна важлива специфіка негабаритних перевезень – перевіз вантажу колоною заборонено, тому що це призводить до створення аварійних ситуацій на дорозі.


Головні правила перевезення негабариту:

  1. Відкритий зовнішній огляд
  2. Чи не впливає на технічні властивості автомобіля, що транспортує негабарит при русі.
  3. Близьке та дальнє світло, габаритні вогні, стопи не закриваються і працюють в нормальному режимі при транспортуванні.

При недотриманні одного з перерахованих пунктів правил перевезення негабариту, перевезення забороняється законодавством. Тому ми рекомендуємо звернутися до логістів, які ретельно підготують і перевірять вантаж перед його проходженням для здійснення його безпечного перевезення.


Ціна ну послугу перевезення негабариту в основному залежить від рівня складності оформлення супровідних документів, його кріплення і способу транспортування.

Компанія «RONA», використовуючи свій багаторічний стаж і досвід роботи з провідними представниками будівельного, аграрного і промислового сектора пропонує скористатися Вам автомобільними перевезеннями негабаритного вантажу. Під час роботи ми використовуємо різноманітну техніку, що дозволяє транспортувати від невеликих вантажів до величезних: тягачі різної специфіки та призначення, низькорамні напівпричепи, спеціалізовані вантажні площі, потужні трали, телескопічні трейлера.

Наша пріоритетна специфіка перевезень в цьому напрямку:

  • Транспортування промислового обладнання
  • Транспортування сільськогосподарської техніки
  • Транспортування будівельного обладнання
Використовуючи різноманітність техніки при доставці негабариту, логістична компанія «RONA» забезпечує доставку вантажу в термін, в вказане місце, без збитків і додаткових витрат.
 

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ З ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ НА НЕГАБАРИТНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Запитайте нас!