наливні та сипучі вантажі

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ

Наливна вантаж - це вантаж консистенція якого коливається від напіврідкого до рідкого, переміщуваний в цистерну наливом. В основному класифікуючи наливний вантаж, ми виділяємо його види за ступенем небезпеки які встановлюються законодавством:
Нафтопродукти - високий ризик загоряння
Хімічні продукти - потенційна загроза для екології
Харчові продукти


        

Вантажоперевезення наливних вантажів вимагає проведення цілого комплексу заходів безпеки і підготовки для транспортування в зазначену точку.

Перевезення наливного вантажу може здійснювати, як і у внутрішньому так і в міжнародному форматі за допомогою автомобільного, залізничного та морського транспорту має певну специфікацію вантажного відсіку.

 


ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ СИПКИХ ВАНТАЖІВ

Перевезення вантажу сипучої консистенції відбувається за таким же принципом, як і перевезення наливного вантажу. Відмінності є лише в класифікації і вимог для здійснення перевезення:
Будівельний вантаж
Хімічний вантаж
Сільськогосподарській й харчовий вантаж

Перевезення сипучих вантажів так само здійснюється по Україні та за кордон, з дотриманням специфікації і правил перевезення небезпечних і харчових вантажів.

 

Потрібно завжди пам’ятати, що перевезення наливних вантажів можливе лише при дотриманні цілісності цистерни (ємності). Перевірка стану тари важливий етап в підготовці перевезення, логісти компанії «Rona», приділяють їй особливу увагу, щоб уберегти Вас від фінансових втрат і непотрібних витрат. Так само ми проводимо страхування вантажу на заявлену Вами суму.

Фахівці компанії «RONA» із задоволенням допоможуть Вам підготувати всю необхідну документацію, провести ряд заходів безпеки для доставки вантаж в строк і без втрат, а також оформлять належний супровід, склавши оптимальні маршрут прямування.

 


Для транспортування наливної або сипучого вантажу «Рона» використовує:
  • Автоперевезення (автоцистерни, танк-контейнера, флекситанки, зерновози і самоскиди).
  • Контейнерні перевезення (за допомогою перевезення морем).

Ми доставимо будь-який наливний або сипучий вантаж в будь-яку точку світу.

Вантажоперевезення з «Rona» – рух вперед!

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ

Запитайте нас!