Перевезення небезпечних вантажів по Україні

В сучасні часи численні промислові підприємства стикаються з необхідністю перевезення небезпечних видів вантажів. Перевезення можуть здійснюватися як на близькі, так і на далекі відстані, у зв’язку з чим спеціалізовані компанії, що надають послуги, повинні володіти необхідними транспортними засобами та іншими пристосуваннями.

Наша логістична компанія “RONA” надає послуги даного напрямку протягом тривалого періоду часу. Ми володіємо широким вибором спеціалізованих транспортних засобів і необхідними навичками для вирішення будь-яких завдань, пов’язаних з перевезенням небезпечних вантажів.

Наші співробітники – висококласні фахівці з великим досвідом роботи. Ми гарантуємо бездоганну виконання роботи і безпеку перевезеного вантажу на всіх етапах перевезення.

перевозка опысных грузов

Перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів в Україні може зацікавити як малий бізнес, так і великі компанії, холдинги та корпорації. Доставка вантажу із пункту «А» в пункт «Б» здійснюється виключно після підготовки необхідної документації, додаткових угод та спеціальних дозволів. Наші фахівці підберуть спеціальний транспорт в залежності від типу вантажу.

Особливу увагу слід приділяти оформленню небезпечного вантажу, щоб надалі уникнути неприємностей з дорожньою інспекцією і непередбачених фінансових витрат.

Наша компанія може також допомогти Вам у вирішенні питання правильного оформлення вантажу.

При необхідності, наші співробітники чітко розроблять план маршруту з грамотно оформленими документами.

Класифікація небезпечних вантажів

Перевезення небезпечного вантажу автотранспортом у нашій компанії здійснюється у відповідності з вимогами і правилами. Ми здійснюємо перевезення:

  • речовини та матеріали високого рівня небезпеки;
  • зріджених і розчинених газів;
  • легкозаймистих рідин;
  • легкозаймистих твердих речовин;
  • окислюються речовин;
  • отруйних речовин;
  • радіоактивних матеріалів і речовин;
  • корозійних та їдких речовин (кислот).

Залежно від класу вантажу фахівці підбирають відповідні транспортні засоби та спеціальні контейнери або емкостя.

Правила транспортування небезпечних вантажів

Найбільш поширеною і використовуваної маркуванням вантажів небезпечного типу вважається «ADR». Така маркування наноситься і на інші транспортні засоби, що використовуються при перевезенні небезпечного вантажу. Наша компанія може надати транспортний засіб під будь ADR вантаж.

Перевезення морем небезпечних вантажів здійснюється з використанням спеціальних контейнерів, а також танк-контейнерів. При доставці вантажу по Україні наші фахівці застосовують сучасні транспортні засоби, укомплектовані спеціальними автоцистернами. Автоперевезення небезпечних вантажів здійснюються з необхідної супровідної документації. Фахівці нашої компанії дотримуються техніку безпеки і виконують роботу в чіткій відповідності державним вимогам.

Перевезення небезпечних вантажів, експорту та імпорту по всій території України, Європи і в інших напрямках – це максимально високу якість виконання роботи і безпеку у виконанні нашої компанії.

 “Рона” — З нами зручно!

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!