Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів – об’єднана транспортування негабаритних товарів, які належать різним вантажовласникам. Здійснюється перевезення збірного вантажу одним транспортним засобом за одним маршрутом. Найчастіше такою послугою доставки користуються невеликі і середні компанії, коли їм необхідно транспортувати невеликі партії товарів, що не займають повністю вантажний вагон або автопоїзд.

Автоперевезення збірних вантажів – це можливість заощадити кошти і отримати всі переваги повноцінної доставки. Кожен власник вантажу оплачує тільки вартість використовуваного ним обсягу автотранспорту.

Особливості доставки збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів – послуга, яка має свою специфіку. Невисока ціна консолідованої доставки і можливість оплачувати лише той обсяг, який товар займає в автомобілі – це незаперечний плюс спільної транспортування. Оперативність перевезення збірних вантажів автотранспортом безпосередньо залежить від швидкості формування фури. Також до особливостей об’єднаної перевезення товарів можна віднести:

 • більш просту документальну підготовку;
 • оптимізацію процесу організації перевезення;
 • швидке транспортування в будь-яку точку країни і по всьому Світу.

Поряд з усіма перевагами об’єднаної транспортування вона має і деякі недоліки. До таких відноситься те, що вартість перевезення розраховується виходячи з габаритів товару. Наприклад, об’ємний вантаж з невеликою вагою перевозити не вигідно, так як він займає багато місця в контейнері.

Від перевізника, що здійснює консолідовані доставки, потрібна чітка, спланована організація та виконання транспортування. Компанія Rona – це злагоджена робота логістичної структури і кур’єрської служби доставки. Ми багато років ефективно здійснюємо регулярні міжнародні перевезення збірних вантажів.

perevozka-sbornyh-gruzov
gruzovye-perevozki-sbornyh-gruzov
perevozka-sbornyh-gruzov-v-ukrainu

Як здійснюється транспортування збірних вантажів

В технічному і організаційному плані перевезення збірних вантажів складніше звичайної індивідуальної транспортування, що пов’язано з особливостями оформлення та перевезення товарів.

Всі перевезення збірних вантажів починаються зі збору замовлень від різних власників, формування багажу для об’єднаної транспортування в одному напрямку. Для швидкої і надійної перевезення збірних вантажів транспортна компанія повинна забезпечити:

 • спеціальні консолідаційні склади, з яких відправляються спільні вантажі;
 • штат професійних і досвідчених фахівців, які можуть швидко і правильно сформувати об’єднаний вантаж, промаркувати товари, організувати відправку;
 • оформлення документації для проходження кордонів і митницею, для ідентифікації товарів щодо прибуття вантажу.

Перевезення збірних вантажів по Україні здійснюється в кілька етапів:

 • доставка товарів на консолідаційний склад;
 • упаковка, нанесення маркування та інші процеси підготовки до відправлення;
 • побудова логістичного маршруту перевезення та оформлення супровідної документації;
 • відправлення зі збірних складів;
 • доставка часткових вантажів за місцем призначення.

Кожен етап ретельно контролюється, що гарантує безпеку вантажу на всьому шляху і його своєчасну доставку адресату.

Переваги збірних вантажів від компанії «Rona»

Збірні перевезення вантажів мають одну суттєву перевагу – це економія грошей і зручність для вантажовласника, що можливо завдяки раціональному використанню вантажного відділу транспорту.

Автоперевозка збірних вантажів дозволяє заощадити не тільки гроші, але і час. Вантаж доставляється з одного міста країни в інший протягом доби. Ще одна перевага – наявність послуги адресної доставки.

Компанія «Rona» вже довгий час займається доставкою консолідованих вантажів і є справжнім професіоналом у сфері даного виду транспортування. Ми враховуємо, що у кожного клієнта є свої особливі вимоги і пропонуємо різні варіанти перевезення.

У нас в наявності є різні види транспорту для організації перевезення і зручні консолідаційні склади. Ми забезпечуємо:

 • своєчасну спільну доставку;
 • документальний супровід і страхування;
 • здійснення постійних перевезень, в залежності від наповнення транспортного засобу.

Якщо вам потрібна перевезення збірних вантажів в Україні, звертайтеся до професіоналів «Rona». Ми транспортуємо вантажі у всі міста країни за найдоступнішою ціною. Гарантуємо, ваш вантаж прибуде вчасно і без пошкоджень.

Вы можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!