Перевезення харчових вантажів в Україні

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ КОМПАНІЄЙ РОНА

Одним з найбільш важливих видів вантажоперевезень якими ми займаємося, є харчові перевезення.

Перш за все потрібно виділити особливості таких перевезень:

  1. Термін придатності товару.
  2. Умови дотримання зберігання і температури при транспортуванні вантажу.

 


Класифікуючи продукти харчування з боку перевезення, ми виділяємо:

  1. нешвидкопсувні продукти харчування:

Це продукти, які зберігають свої харчові властивості і мають підвищений термін зберігання протягом тривалого часу. До них можна віднести крупи, консерви, сіль, цукор, кава і т.п. Транспортування таких харчових вантажів не вимагає наявності в машині спеціальних температурних умов зберігання, але є і виключення, коли необхідно дотримуватися певної вологості повітря.

  1. швидкопсувні продукти харчування:

Це продукти з обмеженим терміном придатності, які вимагають спеціальних температурних умов при перевезенні. При їх перевезенні використовують спецтранспорт, який оснащений або рефрижераторами, або використовує ізотерму (збереження в кузові певного температурного клімату).

Швидкопсувні харчові товари класифікують на:

  1. Рослинні продукти (зернові, горіхи, фрукти, овочі).
  2. Тварини продукти (м’ясо, морепродукти, яйця, молоко).
  3. Продукти переробки (сир, сир, ковбасні вироби).

 


Так само класифікують харчову продукцію по температурі зберігання:
  1. Заморожені. Режим -7 до -22
  2. Охолоджені. Режим 0 до -6
  3. Охолоджуваний 16 до 0

При перевезенні харчової продукції необхідно використовувати транспорт, що не піддавався раніш хімічній обробці, не перевозив хімію, отруйних речовин, продуктів палива.

ПРОЦЕС ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХАРЧОВИХ ВАНТАЖІВ КОМПАНІЄЮ ``RONA``

На машину оформляється санітарний паспорт належного зразка, персонал повинен пройти медичний огляд і отримати санітарну книжку. Так само проводиться спец. перевірка, яка встановлює чистоту кузова автомобіля, його придатність для перевезення певної харчової продукції. Миття і чищення кузова можуть здійснювати тільки спеціалізовані сертифіковані компанії, що надають звіт після проведеної чистки і дезінфекції кузова.


Кожен вид продукції повинен перевозитися в спеціалізованих кліматичних умовах. Беручи до уваги, що швидко псуються товари, компанія «Рона» здійснює харчові вантажоперевезення в закритому кузові яке підтримує певну температуру (рефрижератор, ізотермічний причіп або напівпричіп).


Для транспортування швидкопсувного вантажу на велику відстань його можуть попередньо заморозити. Транспортування таких продуктів здійснюється в рефрижераторах, які зберігають необхідні кліматичні умови заморозки продуктів.


Компанія «Rona» доставить будь харчову продукцію (товар) у будь-яку країну світу, заощаджуючи Ваш час і бюджет. Довгий досвід роботи наших співробітників в міжнародних і внутрішніх харчових вантажоперевезеннях дозволив створити найефективнішу і вигідну систему транспортування харчових вантажів.

Ми використовуємо великий автопарк для перевезення харчових продуктів – ізотермічні причепи та напівпричепи, рефрижератори, для транспортування рідких і наливних харчових вантажів використовуються цистерни з функцією регулювання клімату.

 

Харчові вантажоперевезення з «Rona» – це швидкість, безпека, якість.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ


Запитайте нас!