Рефрижераторні перевезення

Рефрижераторна перевезення – це перевезення вантажів, які вимагають підтримки певного температурного режиму, рівня вологості, суворого дотримання санітарних та часових параметрів.

Здійснюються рефрижераторні вантажоперевезення з використанням спеціальних рухомих складів, що дозволяє забезпечити збереження товару і його доставку в кінцеву точку маршруту в належному вигляді.

Компанія «Rona» має великий досвід в сфері вантажоперевезень. Ми здійснюємо транспортування з максимальною відповідальністю, оперативно, пропонуємо найнижчу вартість рефрижераторних перевезень по Україні.

В чому особливість рефрижераторних перевезень вантажів по Україні

Основна особливість рефрижераторної вантажоперевезення – підтримка правильної температури і дотримання строків доставки. Транспорт, що здійснює рефрижераторні перевезення по Україні, вибирається у відповідності з видом транспортованої продукції. Якісні характеристики самих товарів повинні бути підтверджені сертифікатом або специфікацією.

Під час транспортування допускається використання додаткової упаковки і тари. Це допомагає зберегти якість продукції, підвищити санітарну безпеку і обмежити контакт вантажу з транспортною платформою.

Здійснюється перевезення рефрижераторних вантажів в автомобілях з конструкцією, яка ізолює продукцію від тепла. Перед відвантаженням продукти повинні пройти санітарний контроль, перевірку на чистоту і пошкодження. Правильну упаковку продуктів харчування має забезпечувати підприємство, виготовляє цю продукцію.

refrizheratornaya-perevozka
refrizheratornye-perevozki
refrizheratornye-perevozki-po-ukraine

Чому варто замовити перевезення рефрижератором

Рефрижераторні перевезення в Україні – одна з найбільш затребуваних транспортних послуг. До основних переваг такої доставки можна віднести:

 • надійність;
 • оперативність доставки швидкопсувних продуктів в інші галузі;
 • підтримка правильної температури, вологості, санітарних норм.

Вантажні перевезення автомобільним транспортом вважаються найшвидшими і недорогими. Не є винятком і рефрижераторні доставки. Даний вид транспортування замовляють компанії-виробники, коли їм необхідно перевезти наступні види вантажів:

 • сільськогосподарську продукцію: фрукти, овочі, гриби; квіти;
 • м’ясо, ковбасні вироби, консерви;
 • рибу, морепродукти;
 • ліки і косметичні засоби;
 • молочну продукцію;
 • кондитерські вироби;
 • хімію;
 • небезпечні вантажі.

Наша компанія здійснює доставку швидкопсувних продуктів у всі населені пункти України. Ми гарантуємо висококласний, сучасний сервіс і низькі розцінки на рефрижераторні перевезення. Співробітники компанії стежать за дотриманням всіх державних норм. Ми переправляємо товари на транспортних засобах, мають всі необхідні дозволи.

Рефрижераторні перевезення від компанії «Rona» оперативність і постійний контроль

Транспортна компанія «Rona» виконує рефрижераторні фургонные перевезення у будь-який куточок країни. Перед відправкою вантажу наші досвідчені співробітники:

 • вибирають відповідний автотранспорт;
 • визначають кращу для клієнта схему перевезення;
 • розробляють правильний маршрут.

Ми перевозимо всі види товарів з невеликим терміном придатності, а одним з головних плюсів нашої роботи є оперативність. Фахівці забезпечують не тільки доставку вантажу в найкоротші терміни, але і швидкий режим навантаження і розвантаження. У нас найнижчі ціни на рефрижераторні перевезення, а можливість відправити товари як частина спільного вантажу дозволяє додатково заощадити.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!