Міжнародне перевезення небезпечних вантажів

КОМПАНІЯ ``RONA`` ВИКОНУЄ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ

Логістична компанія «Rona» пропонує послуги з перевезення:

- хімічних речовин; - речовини, що окислюють; - органічних речовин; - отруйних речовин; - корозійних речовин;

перевозка опысных грузов

СИСТЕМА ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ

Стикаючись з вантажоперевезеннями небезпечних вантажів, можна сміливо сказати, що найбільш поширена маркування такого вантажу – ADR.

Перевезення небезпечного вантажу часто замовляють на території України, але можливе так само вантажоперевезення і за кордон.

Для цього співробітники логістичної компанії готують спеціальний дозвіл, а саме оформлення спецтранспорту, розробка правил вантаження і вивантаження, складського зберігання і перевезення. Потім готуються документи митного оформлення небезпечного вантажу.


Так само під час перевезення вантажів підвищеної небезпеки обов’язкова страховка, на випадок непередбачених форс-мажорів. При недотриманні правил перевезення можуть виникнути катастрофічні наслідки, які можуть завдати шкоди здоров’ю людей та екології.

Фахівці компанії «RONA», щоб уникнути перерахованих ситуацій, підготують для вас спецтранспорт, який знижує ризик форс-мажору на 100%, гарантуючи безпечне перевезення, безпеку природи і збереження здоров’я людей. Ми доставимо небезпечні вантаж максимально вигідно, в терміни, а головне БЕЗПЕЧНО. При відправці небезпечних рідин, отрутохімікатів за узгодженим маршрутом, наші фахівці готують спецтранспорт який ідеально підходить для вантажу, що перевозиться. Наші фахівці віддають перевагу багатосекційним автоцистернам, які мінімізують Ваші витрати на перевезення, дозволяючи одночасно безпечно доставити кілька видів небезпечного вантажу у зазначену точку.


Довіряючи вантажоперевезення небезпечного вантажу нам Ви можете бути впевнені, що перевезення пройде:
  • Безпечно.
  • Відповідно до чинного місцевим та міжнародним законодавством.
  • У терміни.
  • Без втрат.

Центр експедиторських і Логістичних послуг «Rona» – рух вперед!

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ

Запитайте нас!