Вантажоперевезення наливних вантажів

На сьогоднішній день міжнародна перевезення харчових вантажів з допомогою спеціалізованого транспорту – одна із затребуваних і популярних послуг. Для забезпечення безпеки і збереження перевезеної продукції необхідно чітко дотримуватися певні умови, мати досвід і навички. Наша компанія “RONA” надає послуги з перевезення вантажів рідкого типу та іншої продукції на протязі довгого часу. Ми гарантуємо бездоганну якість виконання роботи, доставку вантажів в чітко обумовлені терміни і дотримання необхідних вимог і правил під час здійснення перевезень в будь-яку точку України та за її межі.

Перевезення наливних рідких вантажів

Перевезення рідких харчових вантажів та іншого наливна продукції здійснюється за допомогою спеціалізованої техніки. Усі вантажні транспортні засоби, які в арсеналі нашої організації представлені широким асортиментом, мають регулюють датчики, які забезпечують потрібну температуру і тиск.

Під час перевезення рідких харчових продуктів та іншої наливний продукції особливо важливо дотримувати всі вимоги і нормативи. Співробітники нашої компанії проводять ретельну підготовчу роботу.

Грамотна розробка оптимальних маршрутів для перевезення наливних вантажів забезпечить оперативну доставку та їх безпеку. При розрахунку доставки ми враховуємо:

 

  • кілометраж
  • вантаж обсяг
  • тип вантажу
  • необхідність використання певної спеціалізованої техніки.
перевозка наливных грузов

Які бувають наливні вантажі

В залежності від індивідуальних характеристик наливного вантажу їх перевезення може здійснюватися різними способами. Перш за все, для вибору оптимального варіанта перевезень уточнюється вид продукції. Наливні вантажі можна поділити на декілька типів:

  • харчові;
  • хімічні;
  • темний нафтопродукт;
  • світлий нафтопродукт;
  • скраплений газ.

До харчових наливних продуктів можна віднести рослинні олії, молоко, алкоголь та іншу продукцію, використовувану для вживання в їжу. Особливістю перевезення даного виду продукції є наявність спеціалізованої техніки з обеззараженными чистими ємностями, які пройшли процедуру сертифікованої мийки і пропарювання, також при перевезенні таких вантажів слід дотримувати температурний режим.

Хімічні речовини можуть бути представлені спиртом, різними кислотами та іншими хімічними рідинами з різною ADR групою.

Нафтопродукти можуть бути представлені моторними мастилами, бензином, дизельним паливом, бітумом.

Метан, аміак, бутан відносяться до скрапленим газами.

Як здійснюється транспортування наливних вантажів

Доставка рідких вантажів здійснюється за допомогою спеціалізованих транспортних засобів. Залежно від типу вантажу наші фахівці підберуть певні моделі цистерн, автоцистерн, контейнерів, а також ємностей для перевезення рідких вантажів. При перевезення наливного вантажу (особливо харчової продукції) чітко дотримуються санітарні та гігієнічні норми. Використовувана техніка відповідає ГОСТу і за графіком проходить технічний огляд. В арсеналі нашої компанії утримуються виключно справні сучасні транспортні засоби і спеціальні додаткові пристосування полегшують налив/злив вантажу.

Чому варто з нами співпрацювати

Наливні хімічні вантажі, харчова продукція та всілякі небезпечні продукти в нашій фірмі перевозяться офіційно з наданням необхідної документації. Перевезення наливних вантажів в Україні здійснюється на максимально вигідних умовах і за вигідною ціною. Перевезення наливних небезпечних вантажів і іншої продукції здійснюється висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом. Ми гарантуємо збереження перевезеного вантажу і чітке дотримання термінів. Зупинивши свій вибір на нашій компанії, ви можете бути впевнені в тому, що вантаж буде доставлений в цілісності й схоронності не тільки в будь-яку точку країни, але і за її межі.

“Рона” — З нами зручно!

Вы можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!