Перевезення масла наливом

Рослинні олії – продукти, які витягуються з олійних або зернобобових культур методом пресування або екстракції. Рослинні олії за фізико-хімічним складом відносять до рідких вантажів, при цьому вони є горючими речовинами, які здатні поглинати запахи, змінювати консистенцію під дією температур, прогоркать, окислюватися, втрачати товарні властивості при контакті з вологою. Саме тому перевезення рослинного масла здійснюється з дотриманням особливих умов.

Здійснюється двома способами:

  • перевезення олії наливом;
  • фасованим способом.

Перевезення соняшникової олії та інших рослинних олій з використанням спецтехніки забезпечує збереження продукту при будь-яких умовах. Логістична компанія «RONA» пропонує послуги вантажоперевезення рослинних жирів по території України та у міжнародному сполученні. Ми маємо серйозний практичний досвід і пропонуємо якісні послуги транспортування масел різними видами транспорту. Перевезення рослинного масла автотранспортом від компанії «RONA» – послуга, яка дозволить швидко доставити товар, зберігши його якості і властивості.

перевозка растительного масла
перевозка растительного масла в цистернах

Перевезення рослинного масла в Україні від компанії «RONA»

Автоперевезення рослинних олій здійснюються з використанням масловоз. Компанія пропонує харчові автоцистерни і цистерни з антикорозійним покриттям, які відповідають усім санітарним нормам і вимогам, проходять обробку після кожного використання.

Нашою компанією здійснюється перевезення пальмової олії, кукурудзяної, соєвої, оливкової, соняшникової, інших видів рослинних жирів. Завдяки правильно організованому процесу транспортування і використання спецтехніки, при перевезенні рафінована, гідратована, нерафінована і дезодорована олія зберігає свої властивості і товарні якості.

Звертайтеся до нас, якщо вам необхідна перевезення рослинного масла в цистернах. Ми пропонуємо:

  • адекватні ціни;
  • безпечне співробітництво;
  • великий вибір транспорту та спецтехніки;
  • схоронність перевезених вантажів.

Замовляючи перевезення рослинного масла в Києві, Харкові та інших містах України, можете бути впевнені, що отримаєте якісну послугу за доступною ціною. Ми працюємо з будь-якими обсягами продукції та завжди готові прорахувати оптимальний маршрут для клієнта, якому потрібно перевезення масла в який-небудь регіон країни.

Вы можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!