Перевезення будматеріалів

Перевезення будівельного матеріалу по Україні

Специфіка перевезення будівельного матеріалу

Будівництво будь-якого об’єкта – складна і цікава задача. При її здійсненні використовують різні види будівельних матеріалів: гравій, дошки, труби, металеві конструкції, грунт, вапно, цемент, пісок, ферми і т.п. Кожен вид будівельного матеріалу має свою специфіку перевезення, і повинен бути максимально швидко і без шкоди доставлений на об’єкт.

Найчастіше для перевезення будівельного матеріалу використовують такі види транспорту:

  1. Самоскиди
  2. Рухомий склад, в основному для негабаритних перевезень, а саме, металоконструкцій, балок, ферм і т.п.
  3. Цементовози

Вантажоперевезення цементу займає одну з найбільш об’ємних робіт в перевезенні будівельного матеріалу. При цьому необхідно розуміти специфіку перевезення такого недешевого будівельного матеріалу, який при неправильної транспортуванні може втратити частину вантажу через розпилення. Так само необхідно враховувати згубний вплив на цемент вологості – слід виключити будь-яку взаємодію з водою. При перевезенні цементу пил, так само може згубно вплинути на здоров’я водія, тому потрібно забезпечити герметичність і ізоляцію тари. Здійснення навантаження цементу здійснюється за допомогою вакууму в центрі цементовоза або ж бункера. Вивантаження проводиться за допомогою пневматичного способу і шнека.


Перевезення будівельних вантажів навалом виконується за допомогою самоскида. Здійснюється автонавантажувачем, стрічковими конвеєрами, екскаватором. Цей вид вантажоперевезень використовується під час проведення землерийних операцій, а також розкривних робіт.


Володіє цікавою специфікою перевезення рідкий бетон. По-перше, вантажоперевезення бетону обмежена за термінами, тому що бетон має властивість тверднути через розшарування на складові частини. У зимовий час, він може замерзнути, тому необхідно подбати про підтримку певних кліматичних умов тари. Обов’язковою умовою є герметизація кузова, тари, щоб не втратити частину матеріалу при навантаженні. Транспортуючим засобом при перевезенні є бетоновоз з барабаном мішалкою.

Цегла і її похідні, транспортують на піддонах або ж контейнерним способом.


Логістична компанія «Рона» і перевезення будівельних матеріалів по Україні.

Компанія «Рона», враховує всі особливості логістики вантажних перевезень будівельного матеріалу по Україні, забезпечує доставку в строк, без втрат, з мінімальними витратами на транспортування. Працюємо на всі 24 області України.

Вибравши перевезення будівельних матеріалів з компанією «Рона» ви забезпечите собі надійну доставку вантажу, що дозволяє максимально скоротити терміни здачі Вашого об’єкту.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВУ

Запитайте нас!