Послуги автоцистерни в Україні

Для транспортування різного виду рідких вантажів широко використовуються спеціальні автоцистерни. За допомогою такої техніки можна здійснювати перевезення води, харчової продукції, нафтопродуктів, технічних рідин, а також хімічних речовин. У нашій компанії “RONA” можна замовити послугу перевезення рідких вантажів з допомогою спецтехніки. Наші співробітники виконують роботу якісно і в чітко обумовлені терміни. Ви можете бути впевнені в надійності та безпеки співробітництва.

перевозка наливных грузов

Послуги автоцистерн

Автоцистерна для перевезення нафтопродуктів може бути різних типів. З допомогою таких транспортних засобів можна перевозити різні, рідкі речовини. Нафтопродукти перевозяться в спеціальних ємностях, що забезпечують безпеку транспортування вантажу і запобігають займання складу.

Використовувані автоцистерни відповідають державним стандартам і мають необхідні сертифікати.

Класифікація автоцистерн

Оренда автоцистерни актуальна для різних підприємств. Перевезення вантажів різних типів може зацікавити власників приватних і державних організацій. Вартість послуги залежить від безлічі факторів:

  • кілометражу
  • обсягу
  • тип вантажу
  • необхідність використання спеціалізованої техніки.

У нашій компанії можна орендувати різні типи автоцистерн.

З допомогою харчових автоцистерн можна перевозити продукти харчування, воду та інші рідкі вантажі, використовувані для вживання в їжу.

Промислові автоцистерни забезпечують збереження промислових вантажів при їх транспортуванні. До промисловим цистерн можна віднести бензовози, бітумовози, а також цистерни для перевезення хімічних речовин. Наші фахівці використовують вантажні автомобілі, причепи, напівпричепи та інші транспортні засоби підібрані під певний вид вантажу.

Оренда автоцистерни стане правильним рішенням для тих, хто зіткнувся з необхідністю транспортування рідких вантажів.

Переваги нашої компанії

Наша компанія щорічно перевозить, десятки тисяч тонн наливна продукції по всій Україні і Європі.

Послуги автоцистерни в Україні користуються великою популярністю. Ми надаємо послуги на максимально вигідних умовах для кожного клієнта. Доставка вантажу здійснюється оперативно в усі регіони країни та за її межі.

Постійні клієнти зможуть скористатися цікавими системами знижок. Оплата послуги можлива будь-яким зручним для вас способом.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!