Послуги масловоза в Україні

Послуги масловоза в Україні протягом довгих років користуються великою популярністю. Аргументується такий високий попит високим показником родючості українських земель. Кожен день великі обсяги олії транспортуються між містами України, а також вивозяться на експорт.

Перевезення олійних культур передбачає використання спецтехніки, яка забезпечує схоронність вантажу при будь-яких погодних умовах. У нашій компанії “RONA” можна замовити послугу масловоза за розумною ціною. Співробітники фірми – висококласні фахівці з багаторічним досвідом. Роботи виконуються якісно і оперативно відповідно до вимог замовника.

перевозка наливных грузов

Послуги автотранспортом масловоза

Наша компанія володіє різним видом транспорту. Ми використовуємо цистерни, вкриті антикорозійними матеріалами. Ми також використовуємо харчові автоцистерни з підігрівом та без. Всі машини відповідають санітарним нормам та вимогам. Після кожного використання цистерни обробляються спеціальними засобами, пропарюють і миються.

Перевезення рослинного масла і інших вантажів здійснюється після підписання договору. Наші висококваліфіковані фахівці підготують необхідну документацію, підберуть оптимальний варіант спецтехніки для транспортування потрібного обсягу вантажу. Попередньо замовнику оголошується підсумкова сума, що включає в себе всі витрати.

Переваги нашої компанії

Оренда масловоза в нашій компанії приваблює багатьох клієнтів завдяки ряду переваг:

  • адекватна цінова політика;
  • гарантія безпеки співробітництва;
  • великий вибір моделей транспорту і спецтехніки для транспортування вантажів різного типу.

Компанія перевізників масловоз забезпечує схоронність перевезених вантажів. Попередньо перед відправкою розробляється оптимальний маршрут. Завдяки наявності спеціального датчика в автомобілях ви зможете в будь-який момент дізнатися, де знаходиться харчової, наливний вантаж, соняшникова олія або інші види вантажів.

Нашим клієнтам надається можливість оплатити послугу будь-яким зручним способом. Ми гарантуємо надійність і безпека співробітництва. З усіх питань ви зможете проконсультуватися з нашими співробітниками в телефонному режимі, електронною поштою або за допомогою месенджерів.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ або ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Запитайте нас!