Послуги Складу

Компанія «RONA» здійснюючи обслуговування вантажного потоку, приділяє особливу увагу на надання своїм клієнтам послуг складського зберігання.

Принцип роботи нашої компанії з надання послуг складу для ваших вантажів.

Як це працює?

Змоделюємо ситуацію – Ваш товар прибув в один з транзитних пунктів маршруту вантажоперевезення, нехай це буде порт, в Європі. Але корабель, на який повинні перезапустити вантаж для подальшого транспортування, прибуде через 2 дні.

Ось тут і доводиться вдаватися до послуг складу, для того щоб мінімізувати витрати простоювання товару, а можливо зберегти його до відправки морем або ж у разі, якщо у Вас немає можливості прийняти вантаж вчасно.

услуги склада

При прийнятті товару на склад ми використовуємо оптимальні варіанти зберігання, складування і його упаковки, які дозволяють нашим замовникам не витрачати свій час і увагу на додаткові нюанси бізнесу і дозволяють максимально глибоко і чітко контролювати економіку і логістику свого підприємства.

Користуючись складськими послугами за кордоном компанії «RONA» орендує складське приміщення за бажанням клієнта, контролюю процеси навантаження і вивантаження товару, його перепакування та умови зберігання. З нами Ваш вантаж завжди буде в цілості й безпеки, на будь-якому етапі вантажоперевезення.

Ви можете: ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЗА ПОСЛУГОЮ чи ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА СКЛАДСЬКЕ ЗБЕРІГАННЯ

Запитайте нас!